Hava Başlığı - Soğutma Sistemi

Hakkımızda

shape
Hava Başlığı - Soğutma Sistemi
Hava Başlığı - Soğutma Sistemi
Ertan Kalem ile hediyelik promosyon kalem, anahtarlık, termos gibi birçok promosyon ürünlerine erişebilirsiniz. Ertan promosyon ürünleri..

2001 yılında İstanbul - Bayrampaşa bölgesinde kurulmuş Hava Başlığı tesisleri; ülkemizin ileri teknolojiye dayalı, modern döküm fabrikalarından biridir. Firmamız, sahip olduğu ileri teknik imkanların yanı sıra, güçlü teknik kadrosu ile de aşınmaya ve darbeye dayanıklı, dünya standartlarına uygun döküm parçaları üretmektedir.

Çalışma Saatlerimiz
 • Pazartesi
  08:00 - 18:00
 • Salı
  08:00 - 18:00
 • Çarşamba
  08:00 - 18:00
 • Perşembe
  08:00 - 18:00
 • Cuma
  08:00 - 18:00
 • Cumartesi
  08:00 - 18:00
 • Pazar
  Kapalı
Bize Ulaşın
Bizim İçin Ne Dediler?
Hava Başlığı - Soğutma Sistemi
Hava Başlığı - Soğutma Sistemi gerçek müşteri deneyimlerine dayanır.

Onur Erbay

Branda üretimlerinde ihtiyaç duyduğumuz bütün soğutma başlıklarını ve diğer soğutma ihtiyaçlarımız için her türlü konuda bilgi alışverişi yaptığımız ve ihtiyacımıza göre özel ölçülerde hızlı hava başlığı satın aldığımız yer.

Şerafettin Baha

İstanbul' Adıyaman'dan sipariş verdik, özel ölçülerde hava soğutma başlığı için bizlere kısa sürede dönüş yaptılar ve siparişimizi 10 gün içerisinde teslim ettiler. Bu denli bir iş ortağımız olduğu için çok şanslıyız.

Sedat Atila

Poşet üretimi yapan atölyemiz için ihtiyaç duyduğumuz ölçülerde ve güçlerdeki hava başlıkları için her zaman tercih ettiğimiz tek adrestir. Hızlı teslimat, ürün kalitesi konusunda birçok alanda bu sektörde başarılılar.
shape1
Hava Başlığı - Soğutma Sistemi
Sıkça Sorulan Sorular
Özel Ölçülere Göre Üretim Yapıyor Musunuz?

Hava Başlığı- Soğutma sistemleri olarak poşet - branda üretimlerinizde özel ölçüler yapmaktayız. Teslimat süresi ve fiyat bilgisi almak için bizimle 0532 323 15 73 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Size Nasıl Ulaşabilirim?

Hava başlığı - soğutma sistemleri ile iletişime geçebilmek için sizlerde 0532 323 15 73 nolu numarayı arayıp hemen ulaşabilirsiniz.

Teslimat Süresi Kaç Gün?

İş yoğunluğa göre teslimat süreleri değişiklik gösterebilmektedir. İstenilen hava başlığının ölçülerini bizimle iletişime geçerek tam teslimat tarihi konusunda detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Hava Başlığı Nedir?

Hava başlığı, poşet - branda üretimi yapan firmalar tarafından kullanılmaktadır. Hava başlığı, üretim esnasında ham maddenin soğumasını sağlamaktadır. Hava Başlığı - Soğutma sistemleri olarak üretilecek olan ürüne ait özel ölçüler şeklinde hava başlığı üretmektedir.

Sizi Arayalım
Hava Başlığı - Soğutma Sistemi
Hava Başlığı - Soğutma Sistemi hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Hava Başlığı - Soğutma Sistemi hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.